Mamy wielką przyjemność przedstawić Wam nową odsłonę Obozu Naukowego Chęciny 2019 – ALLCHEMIĘ! ⌬ ⌬ ⌬
To już trzecia edycja tego wspaniałego wyjazdu organizowanego przez Zarząd Samorządu Studentów Wydziału Chemii przy wsparciu Władz Dziekańskich Wydziału.
Zgodnie z tradycją kierunkiem podróży są Chęciny, w których czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji, ale przede wszystkim wspaniali ludzie i świetna zabawa! ?
ALLCHEMIA to nie jest typowy obóz naukowy, czekać na Was będą niezwykłe warsztaty terenowe i laboratoryjne, ale pojawią się też bardziej ALLternatywne zajęcia, czyli szkolenia z umiejętności miękkich. ?‍??

Co będziemy robić?! ?‍♂️
*              Tego dowiecie się już wkrótce.

!Zapisy startują 19.03 o 20:00!

Cena to tylko 220 zł za ALL INCLUSIVE, czyli przejazd, wyżywienie, nocleg, ubezpieczenie i masa innych rzeczy.

Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu:

*Cena nie obejmuje dodatkowych atrakcji dla chętnych uczestników (informacje o wycieczkach fakultatywnych wkrótce).

Regulamin wyjazdu ALLCHEMIA Obóz Naukowy Chęciny 2019

Data publikacji: 19 marca 2019